Jump to content
You need to be logged in to see additionnal information and be able to contact the advertiser!
THIS ADVERT HAS EXPIRED!

Kocioł zacierny 70litrów z mieszdałem, pompą, filtratorem i zasilaczem

   (0 reviews)

Kocioł zacierny 70litrów z mieszdałem, pompą, filtratorem i zasilaczem

   (0 reviews)

1,100.00 PLN


  • Price 1,100.00 PLN
0 Questions
0 Reviews
226 views

Description

Witam,
 na sprzedaż kolejny element wyposażenia mojego browaru domowego. Kadź zacierna, kocioł zacierny, garnek do zacierania brzeczki. Całość wykonana przeze mnie, użytkowany do produkcji około 30 warek, obecnie z braku czasu wyprzedaję browar.

 

Garnek ze stali nierdzewnej o pojemności 70 litrów, wewnątrz zaznaczyłem 3 pojemności ułatwiające nalewanie wody do zacierania  oraz ułatwiające ustalanie ilości zacieru. Garnek wyposażony w kran 3/4". Wymiary garnka 45 x 45 cm, wysokość z zamontowanym mieszadłem około 60cm.

 

Mieszanie zacieru odbywa się za pomocą mieszadła ze stali nierdzewnej, które zasilane jest silnikiem 12V.  Na ramie mieszadła umieściłem cienką rurkę w którą wprowadzałem sondę termometru (brak sondy i termometru w zestawie). Rurka zapobiegała wplątaniu się sondy w mieszadło.

Do filtracji zacieru wykorzystana została bazooka, filtr z drobnej siatki nierdzewnej.

Przepompowanie zacieru do kotła warzelnego lub do drugiego naczynia za pomocą pompki 12V.

Zasilanie pompki i mieszadła odbywa się za pośrednictwem zasilacza ATX (zasilacz z odpowiednimi gniazdami w zestawie).

 

Wszystkie połączenia zostały uszczelnione uszczelkami lub taśmą przystosowanymi do kontaktu z brzeczką w wysokiej temperaturze. Kocioł przetestowany w dużych zasypach jak i małych warkach, współpracował z kotłem warzelnym o pojemności 70 litrów na taborecie gazowym

Odbiór osobisty w Lublinie lub okolicy od Lublina 20kilometrów (kierunek Konopnica lub Jabłonna) Wysyłka po ustaleniu ponieważ garnek i mieszadło są dosyć duże.Recommended Questions

There are no questions to display.

Guest
This advert is now closed to further questions.

Other adverts from maciek1221


Other adverts from sprzęt×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.