Jump to content
  • entries
    14
  • comments
    31
  • views
    91056

Śrutownik walcowy Brewferm


jaras

9823 views

 Share

Święta idą, prezenty się same nie wymyślą a poza zgrzewarką dobrym zakupem jest śrutownik. W odpowiedzi na wiele pytań zamieszczam krótki filmik, niestety kręcony słoikiem i generalnie non stop piszczy uchwyt wajchy, ale najważniejsze było pokazać tempo śrutowania ręcznego i wynik, tak więc ziarno to 2,5kg pilzna z brutala, decha na wiadro i zasyp w zestawie ze śrutownikiem:

 

[media]

[/media]

 

Lepszej jakości już są pierwsze z brzegu wyniki wyszukiwania Brewfermów, to i szkoda byłoby nie zamieścić:

 

[media]

[/media]

 

Na pierwszym filmiku widać że zdarza się całości "podskoczyć" przy ruchu wajchy mniej więcej w górę - śrutowałem w miejscu gdzie podłoga jest równa i nie miałem o co zablokować wiadra i pomimo prób dociskania drugą ręką się czasem zestaw wyrwał, ale wskazuje to też jakiej mocy musi być ta wkrętarka na drugim filmiku, jeśli już ktoś chciałby wkrętarki użyć.

 Share

6 Comments


Recommended Comments

Według mnie ten śrutownik z TB i CP to to samo. W TB napisane jest, że to jest brewferm z wałkami z nierdzewki. Napisałem do brewfermu i powiedziano mi, że nie mają nierdzewnych wałków. Oczywiście napisałem do TB żeby nie wprowadzali ludzi w błąd.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.