Jump to content
  • entries
    31
  • comments
    15
  • views
    75663

Kilka kwestii.


Browarnik Sebol

4910 views

 Share

04.12.2015 Warka #1 degustacja.Nagazowanie już chyba nie zrośnie jest słabe ale znośne, piana ładna ,gęsta brązowa wysoka ale krótka.Smak wodnisty, jednak trzeba było posłuchać doświadczonych i nie robić 23L z brewkita ale mniej.Ale znośny, słodowy, chmieli prawie nie czuć.

Warka #2 po tygodniu gazowania, nagazowanie zerowe, ale smak, aromat, kolor, rewelacja !!! następnego Dry Stouta i tak zrobię inaczej, ale ten i tak jest świetny, a to dopiero tydzień w butelkach! taki typowy Guinness.

Warka #3 kończy przerwę diacetylową , i dziś na cichą,a właściwie na takie a'la lagerowanie w ok.10. A przy okazji pierwsza próba zdjęcia gęstwy i wykorzystania za tydzień.

Przy okazji Dnia Darmowej Przesyłki, zakupione kilka drobiazgów oraz towar na następne trzy warki!!! Za tydzień okaże się w zależności od temperatur ,albo Kolsch albo Grodzisz ewe. Bohemian Pilsner ale to raczej wątpię.

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.