Skocz do zawartości

Blog elroya

  • wpisy
    4
  • komentarze
    4
  • wyświetleń
    33529

O blogu

Blog turystyczno piwowarski

Wpisy na tym blogu

elroy

Todays Beer

Na facebookowym profilu SmakiPiwa podpatrzyłem fajną aplikację o nazwie Todays Beer. W zasadzie nie robi nic, z wyjątkiem prezentowania raz dziennie ciekawego rzemieślniczego piwa. Dzisiejszy stout dyniowy, to chyba coś co zachęciło mnie do jej instalacji :)

Aplikacja jest dopracowana, estetyczna, nie instaluje żadnego dodatkowego oprogramowania, ani nie wyświetla żadnych reklam. Sama prezentacja piwa i jego zdjęcia są wysokiej jakości. Możemy, sprawdzić parametry, oglądnąć butelkę w całej okazałości (z obrotem o 360*) oraz nalane piwo w szklance (choć niestety zawsze tego samego rodzaju). Aplikacja dostępna na iOS i Androida (bezpłatnie).

Zobaczymy co będzie jutro :)

elroy

Oczywiście nie wiem :) Ale zastanawiam się jaka nowość, czy też wydarzenie czeka nas w kategoriach udziału amatorów w rynku komercyjnym. Czy pojawią się browary na wzór Artezana, czy wygra kierunek Pinty i AleBrowaru ? Kto pierwszy przełamie pewne wzorce cenowe ? (a plotki mówią, że ten wygrać może)

Bo że coś się stanie, to raczej nie pytanie "czy", tylko "kiedy". Puenta krótka: patrząc w kategoriach piwowarskich, to żyjemy w całkiem ciekawych czasach. Ja nie narzekam :)

elroy

Historia w sumie o tyle ciekawa, że na ul. Browarnianej w Sobótce znalazłem się zupełnie przypadkowo (w samej Sobótce w zasadzie również), skręcając z głównej ulicy zaciekawiony nazwą i przeczuciem, że coś tam może się znaleźć ciekawego.

Rzeczywiście - po paru przejechanych metrach i śledzony wzorkiem trochę zmęczonych życiem osób z okien pobliskich zabudowań, dojechałem do obiektu, którego w skali tak niedużego miasteczku bym się nie spodziewał.

Niestety dość późna godzina i raczej średnio odpowiedni strój odwiodła mnie od pomysłu oglądnięcia i zwiedzania starego browaru od środka, nie mniej jednak uczyniłem to zaraz po powrocie do domu już przy komputerze.

 

Obszerną galerię znalazłem na stronie poszukiwania.pl http://www.poszukiwa...iewtopic&t=5859 i zapraszam do jej przeglądnięcia. Niestety środek browaru robi jeszcze bardziej przygnębiające wrażenie. Szkoda pięknego i świetnie położonego obiektu, którego los jest już raczej przypieczętowany.

 

Polecam również stronę: http://www.zobten.com i bardzo ciekawy artykuł o samym browarze: http://www.zobten.co...zial=artykul_03

×