Skocz do zawartości

lubelskie spotkanie piwne - pod chmurką


chomiczon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurczę mnie nie będzie, Szkoda bo stosunkowo blisko mnie aby przeskoczyć przez budowę :).

mam imprezę rodzinną :((( imieniny małżonki :)). może mi się uda wskoczyć na chwilę ale nie mogę obiecać.

może uda się zorganizować następne spotkanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Lubelaków nie potrzebuje nowego gara Lidlowskiego:

---

Stan urządzenia: Produkt nowy

Zdjęcia przedstawiają stan faktyczny urządzenia. Towar nigdy nie był używany środek bez wad. Gwarancji udzielamy na podstawie paragonu lub faktury.

Gwarancja na okres 12 miesięcy

 

 

http://allegro.pl/st...3337072540.html

odbiór w Lublinie

 

ps. nie pisałem w wątku ciekawe aukcje (szansa dla Was)

Edytowane przez Kamilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamachowcu ;) !!

 

 

a o co kaman? ;) czyżby jakieś moje piwo wybuchło?

 

zrobiło mi 'niebałtycko' połowę kuchni :) dobrze że małżonka była na spacerku z dzieciakami :D

 

 

co do rezerwacji to niepotrzebna... ale miejscówki siedzącej nie gwarantuje jak sie spóźnisz :smilies::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam, mam w poniedziałek i wtorek egzaminy z fizyki więc muszę przysiąść. Udanej zabawy!

 

To tym bardziej wpadnij na chwilę. Policzymy rozkład sił na wewnętrzne powierzchnie butelki piwa ;)

Edytowane przez chomiczon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że mamy w Lublinie piwowara-pirotechnika ;) Marku, pisałeś że Cię nie będzie. A czy piwko od Ciebie ktoś przyniesie? Bo jak tak, to może hełm i gogle trzeba założyć? :P

 

to był prototyp piwnego wulkanu pastafarian ;)

 

mam ochotę wielką zajrzeć, może wpadnę na chwile i coś podrzucę, ale nie mogę obiecać. wszystko zależy jak mi robota pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne! To spotkanie dla wszystkich zainteresowanych piwem! ;)

No to wyszło na to, że niewiele osób się piwem interesuje w Lublinie...

Mimo niskiej frekwencji spotkanko było super :) Dziękuję Jaśkowi za miłą gościnę, a towarzystwu za fajną atmosferę. Mam nadzieję, że następnym razem spotkamy się w większym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za miłe spotkanie i możliwość skosztowania przepysznych piwek!

Szkoda, że nie mogłem się zrewanżować niczym, poza moim paskudnym sikaczem - ale następnym razem obiecuję poprawę :)

Pozdro

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.