Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Katalog firm - zapraszam do uzupełnienia wizytówek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Napisano 26 marzec 2013 - 20:57

elroy
elroy
  • Administrator
  • 6388 postów, 439 pkt.
  • Nazwa browaru
    Biały Pies
  • Rok założenia:1998
  • Liczba warek:126
  • Miasto:Kraków
Browar
Dziś post skierowany do forumowiczów którzy prowadzą działalność gospodarczą w ramach naszego hobby oraz innych domowych wyrobów. :)

Katalog firm jest już gotowy do działania (menu Market / Katalog firm) i czeka na wasze wpisy. System umożliwia precyzyjne opisanie swojej działalności, profilu działania, oferty, linków, godzin pracy, dodawania zdjęć itp.
Przykładowy sklep można oglądnąć tutaj http://www.piwo.org/...lepzdomowymipl/ Myślę, że można znaleźć tam wszystkie najważniejsze informacje.

Wpis jest w pełni darmowy* (patrz pkt4) i nie ograniczony czasowo, można go dowolnie w każdej chwili edytować.
Mam też nadzieję, że będziecie dbać o aktualność profili, a piwowarzy (bo to narzędzie przede wszystkim dla nas, odbiorców i klientów) skorzystają mając pod ręką stronę do szybkiego odnalezienia dostawcy w swoim regionie.

Jeszcze cztery uwagi na koniec, bo nie przepadam za regulaminami :)

1. Jeżeli nie odnalazłeś(aś) swojego miasta na liście, to daj mi znać i dodam niezwłocznie.
2. Wpisy wykonane przez osoby nie będące właścicielem firmy (albo nie mających ich zgody), będą usuwane.
3. Zastrzegam sobie możliwość zawieszenie profilu, jeżeli będzie naruszał zasady dobrej kultury i praktyk handlowych.
4. Wpisy do 31 czerwca są darmowe, po tym okresie wprowadzę mikro opłaty dla spóźnialskich na przysłowiowe piwko. Oczywiście dla nowych firm zarejestrowanych po tym okresie również 3 miesięczny okres darmowy.

Zapraszam do działania i dyskusji. :) Problemy proszę zgłaszać tutaj, lub na elroy@piwo.org
  • buber dodał punkt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych