Skocz do zawartości

2012.03.24 - VII Spotkanie Piwowarów w Zielonej Górze


kuli

Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi poinformować, że tegoroczne "VII Spotkania Piwowarów w Zielonej Górze" odbędzie się tradycyjnie w sali klubowej Browaru Restauracyjnego HAUST. Tym razem wiosną :smilies: tj. 24. marca 2012.

 

Godzina rozpoczęcia to prawdopodobnie 16-17, ale szczegóły podam w marcu.

 

Wszystkich serdecznie zapraszam....

 

Wszelkie dyskusje i deklaracje przybycia mile widziane w tym temacie. Jest też czas na dyskusję na temat ewentualnego zaprowiantowania imprezy - propozycja Macieja z zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miło mi poinformować, że tegoroczne "VII Spotkania Piwowarów w Zielonej Górze" odbędzie się tradycyjnie w sali klubowej Browaru Restauracyjnego HAUST. Tym razem wiosną :smilies: tj. 24. marca 2012.

 

Godzina rozpoczęcia to prawdopodobnie 16-17, ale szczegóły podam w marcu.

 

Wszystkich serdecznie zapraszam....

 

Wszelkie dyskusje i deklaracje przybycia mile widziane w tym temacie. Jest też czas na dyskusję na temat ewentualnego zaprowiantowania imprezy - propozycja Macieja z zeszłego roku.

Dobra wiadomość Kuli :okey:

Maciejem się nie sugeruj bo zazwyczaj swoje zaprowiantowanie "oddaje" ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość Kuli :okey:

Maciejem się nie sugeruj bo zazwyczaj swoje zaprowiantowanie "oddaje" ;) .

Najpierw trzeba się zaprowiantować, żeby potem móc się "odprowiantować" ;)

A tak poza tym, bardzo mnie ucieszyła ta wiadomość i chyba nie muszę informować, że tradycyjnie mam zamiar przybyć :):beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem jaka forma i program, ale desant ze Śląska będzie obecny w ilości 7 osób. Taki mały samochód ma Ignac. :(

 

Bardzo miło - to nie tylko piwa, ale i kiełbasy nam nie braknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne:godzina rozpoczęcia 17.00

 

W związku z dyskusją wywołaną przez Marusię na browar.biz http://browar.biz/fo...883#post1042883 i jej, słusznymi, obawami, cytuję i odpowiadam:

 

 

Kuli' date=' ale jak nie wiesz nawet, ile osób będzie, to niczego nie jesteś w stanie zaplanować. Rozmawialiśmy rok temu o zrzutce na przekąski - w takiej wersji jest to niewykonalne. Przy ilości osób, która ostatnio przyjeżdża odrobina kontroli nad sytuacją jest niezbędna. Jest jeszcze 10 dni i tym samym szansa na zrobienie spisu chętnych tu i na Piwo.org.[/quote']

 

Myślę, że jeszcze tym razem pójdziemy na żywioł. Oczywiście widzę pewne ryzyko np. brak miejsc siedzących, czy też nawet stojących :) Fakt, sala nie jest duża, ale 30-40 osób pomieści bez problemu, a z dotychczasowych głosów w tematach nie wynika, żeby miało być dużo więcej osób. Jeśli chodzi o zrzutę na przekąski to ja osobiście jestem za tym, żeby coś takiego zorganizować, pozwoliłoby to mi mieć pewność, że zostawiliśmy jakieś pieniądze w Hauście. Nie wiem jednak jak to zorganizować, nie chcę żadnych przedpłat, a bez deklaracji kwoty nie mogę nic zamówić. Możemy oczywiście tu i na browar.biz poprosić o deklarację przybycia i składki np. w wysokości 10 zł, a później postawić tacę :), ale jeśli będzie mniej to będzie niemiło, a jak więcej to jeszcze gorzej :D

 

Ok, zróbmy testowy spis wraz z deklaracją, a po weekendzie zobaczymy co z tym zrobić dalej:

 

1. Kuli - tak (chętnie dam 10-20 zł na jakieś drobne przekąski zorganizowane przez Hausta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.