Skocz do zawartości

• Zaloguj się lub zarejestruj poprzez Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
  • BeerTalk  0

Elektryczna nabijarka do papierosów w Krakowie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Napisano 28 maj 2011 - 08:42

pablokrak

pablokrak

• 62 postów
  • Nazwa browaru
    Agus
  • Rok założenia:05.2011
  • Liczba warek:100
Browar

Witam .  Gdzie w Krakowie w sklepie stacjonarnym można kupić elektryczną nabijarkę do papierosów ?

#2 Napisano 28 maj 2011 - 10:23

pepek84

pepek84

• 1175 postów 47 pkt.
  • Nazwa browaru
    Sieprawskie
  • Rok założenia:2010
  • Liczba warek:56
Browar

A co to w ogóle jest  ?

#3 Napisano 28 maj 2011 - 11:54

seniorroberto

seniorroberto

• 543 postów 1 pkt.

Cytat

Witam .  Gdzie w Krakowie w sklepie stacjonarnym można kupić elektryczną nabijarkę do papierosów ?
Kolego, tu się PIJE a nie PALI...:)
piwo - pite w miarę - nie szkodzi nawet w największych ilościach...

#4 Napisano 28 maj 2011 - 12:04

Makaron

Makaron

• Moderator

• 4192 postów 217 pkt.
  • Nazwa browaru
    BOCTOK
  • Rok założenia:2003
  • Liczba warek:ca. 150
Browar

Papierosy to samo zło! :)
Browar "BOCTOK"

#5 Napisano 28 maj 2011 - 12:25

mimazy

mimazy

• 1789 postów 88 pkt.
  • Nazwa browaru
    Klubogospoda miody piwa kwas chlebowy
  • Rok założenia:2009
  • Liczba warek:LXXII

Cytat

Kolego, tu się PIJE a nie PALI...:)
Taaaak?? a Pale Ale ;) :)
że o słodach palonych nie wspomnę ;):):D
Bez eksperymentu nie dowiemy się niczego! (slogan z sali od fizyki w mojej podstawówce)
http://na-plasterki....owiecznego.html

#6 Napisano 28 maj 2011 - 13:06

pepo

pepo

• 612 postów 25 pkt.
  • Nazwa browaru
    Czarciołapek
  • Rok założenia:2010
  • Liczba warek:>100
Browar

heheh... pytanie+odpowiedzi w sam raz odpowiedni dział :)

a tak na serio to popatrz po 'cygaleriach' na pasażach Tesco/Real
- Dwie?
- Jedna... wozem jestem

#7 Napisano 28 maj 2011 - 13:08

seniorroberto

seniorroberto

• 543 postów 1 pkt.

[quote name=Mimazy][quote name='seniorroberto]Kolego' date=' tu się PIJE a nie PALI...:)[/quote']
Taaaak?? a Pale Ale ;) :)
że o słodach palonych nie wspomnę ;):):D[/quote]
...w moim przypadku to będzie: paliłem ale... 20 lat temu...:)
piwo - pite w miarę - nie szkodzi nawet w największych ilościach...

#8 Napisano 28 maj 2011 - 19:31

pablokrak

pablokrak

• 62 postów
  • Nazwa browaru
    Agus
Browar

Elektryczna nabijarka  służy do własnoręcznej produkcji papierosów . Ja osobiście nie palę , ale mam kilku takich kolesi co chcą taniej dymić. Dzięki za odpowiedzi . Sprawdzę wymienione przez Pepo punkty , a jeśli się nie uda to chyba pozostaje niezastąpiony internet .

#9 Napisano 28 maj 2011 - 19:40

krzysztof1970

krzysztof1970

• 147 postów 3 pkt.
  • Nazwa browaru
    KG Brewery
  • Rok założenia:2004
  • Liczba warek:88

Cytat

Elektryczna nabijarka  służy do własnoręcznej produkcji papierosów . Ja osobiście nie palę , ale mam kilku takich kolesi co chcą taniej dymić. Dzięki za odpowiedzi . Sprawdzę wymienione przez Pepo punkty , a jeśli się nie uda to chyba pozostaje niezastąpiony internet .
A w rączkach to nie łaska? Po co automat i to jeszcze elektryczny. Bierze się bibułę, tytoń i skręca w palcach papierosy. Przy odrobinie wprawy proste. Kiedyś to robiłem.
Browar: KG Brewery
Burzliwa: 0
Cicha: 1
W planach:
W butelkach/KEG-ach:
Stowarzyszenie Winiarzy i Miodosytników Polskich

#10 Napisano 28 maj 2011 - 22:31

pablokrak

pablokrak

• 62 postów
  • Nazwa browaru
    Agus
Browar

Wszystko fajnie gdy robi się tylko dla jednej osoby :).  A tych "prawie" darmozjadów jest kilku:D

#11 Napisano 18 czerwiec 2011 - 11:03

Wega68

Wega68

• 1 postów

Witam Wszystkich

Długo zastanawiałam się nad kupnem elektrycznej maszynki ale po przeszytaniu postów na tym forum i kilku innych dochodze do jednego wniosku jeżeli ma byc oszczędnie i dobrze to tylko z maszynka ręczną co prawda jest przy niej troche roboty ale sa same korzysci!!!

kupuje tytoń za 200 zł za kg na pierwszy rzut oka niby wcale nie tanio ale... za 200 zł w sklepie kupiła bym średniej jakości papierosów tylko 20 paczek a z kilograma tego tytoniu wychodzi mi ponad 40 paczek to można nazwać dużą oszczędnością!!!

maszynke kupilam w lidlu za 12 zl gilzy najtańsze 8 zl za 550 szt do tego kilo tytoniu i mam 2 miesiące z głowy a problemy ze spadającym żarem czy porwanymi gilzami są mi zupełnie obce.

Pozytywem przy recznej maszynce jest to że po kilku dniowej samodzielnej nauce moje papierosy nie róznią się niczym od tych fabrycznych nie uspępują im niczym ani w wygladzie ani w smaku bo używam już od kilku miesięcy jednego tytoniu route 66 red biore go zawszy od jednego sprzedawcy i jestem bardzo zadowolona!!!

kobieta od której go kupuje udzieliła mi kilku dobrych rad jak przechowywać tytoń by nie tracił na jakości podczas długiego przetrzymywania i co sie rzadko zdarza miala race poniewarz zaczełam dużo mniej polić odkąd biore od niej tytoń bo "napalam się" nim i nie tak często sięgam po kolejnego papierosa no chyba że przy piwku ale to wiadomo ;)

gdyby ktoś chciał wiedzieć jak dobrze przechowywać tytoń to piszcie na wega68@wp.pl chętnie podziele się swoją wiedzą wkońcu my palacze musimy sie trzymać razem :)

#12 Napisano 18 czerwiec 2011 - 11:15

Z_bychu

Z_bychu

• 482 postów 5 pkt.
  • Nazwa browaru
    Browar Z_bycha
  • Liczba warek:150

Cytat

Witam Wszystkich

Długo zastanawiałam się nad kupnem elektrycznej maszynki ale po przeszytaniu postów na tym forum i kilku innych dochodze do jednego wniosku jeżeli ma byc oszczędnie i dobrze to tylko z maszynka ręczną co prawda jest przy niej troche roboty ale sa same korzysci!!!

kupuje tytoń za 200 zł za kg na pierwszy rzut oka niby wcale nie tanio ale... za 200 zł w sklepie kupiła bym średniej jakości papierosów tylko 20 paczek a z kilograma tego tytoniu wychodzi mi ponad 40 paczek to można nazwać dużą oszczędnością!!!

maszynke kupilam w lidlu za 12 zl gilzy najtańsze 8 zl za 550 szt do tego kilo tytoniu i mam 2 miesiące z głowy a problemy ze spadającym żarem czy porwanymi gilzami są mi zupełnie obce.

Pozytywem przy recznej maszynce jest to że po kilku dniowej samodzielnej nauce moje papierosy nie róznią się niczym od tych fabrycznych nie uspępują im niczym ani w wygladzie ani w smaku bo używam już od kilku miesięcy jednego tytoniu route 66 red biore go zawszy od jednego sprzedawcy i jestem bardzo zadowolona!!!

kobieta od której go kupuje udzieliła mi kilku dobrych rad jak przechowywać tytoń by nie tracił na jakości podczas długiego przetrzymywania i co sie rzadko zdarza miala race poniewarz zaczełam dużo mniej polić odkąd biore od niej tytoń bo "napalam się" nim i nie tak często sięgam po kolejnego papierosa no chyba że przy piwku ale to wiadomo :)

gdyby ktoś chciał wiedzieć jak dobrze przechowywać tytoń to piszcie na wega68@wp.pl chętnie podziele się swoją wiedzą wkońcu my palacze musimy sie trzymać razem :)
Fuj .....;) Dziewczyno nie lepiej tym rzucić nie szkoda Ci grosza i zdrowia na to świństwo.
Też byłem tym palaczem ładnych parę lat i dziwię się że dzisiaj młodzież sięga do tego i zaczyna.
Mam dorosłych dwoje dzieci i tak im tłukłem do łebów od małego że nawet nie zaczęli, a sam w tym czasie paliłem.
A tym bardziej teraz szkoda zdrowia i pieniędzy.

Ale każdy ma wybór. Fuj :)

ps.
A tak w ogóle to chyba nie jest forum o papierosach. :)

Użytkownik Z_bychu edytował ten post 18 czerwiec 2011 - 11:17

#13 Napisano 18 czerwiec 2011 - 11:19

19Mateusz87

19Mateusz87

• 1442 postów 44 pkt.
  • Nazwa browaru
    Rybnicki Browar Domowy
  • Rok założenia:03.04.2009
  • Liczba warek:50+

Dlatego każdy z nas wybrał zdrowie czyli piwo ;):):)
Burzliwa:
Cicha:
W butelkach:
W kegach:
W planach:
______________________________________________________________________________________________________________
Plany na sezon 2013/2014: dolniaki, pszeniczne i coś brytyjskiego

#14 Napisano 18 czerwiec 2011 - 11:21

Z_bychu

Z_bychu

• 482 postów 5 pkt.
  • Nazwa browaru
    Browar Z_bycha
  • Liczba warek:150

Cytat

Dlatego każdy z nas wybrał zdrowie czyli piwo :):):)
No ale jak widzisz nie wszyscy.
Niektórzy wolą wędzić płuca . Im nawet spłukiwanie piwem nie pomoże.:) :);)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych