Skocz do zawartości

Kraków, Krowoderska 37, Strefa-Piwa


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, punkt obowiązkowy wycieczki po Krakowie. Sprowadzają surowce piwowarskie z Homebrewing - cokolwiek potrzebujesz wystarczy dzień wcześniej zadzwonić i zamówić. Polecam ten sklep!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, punkt obowiązkowy wycieczki po Krakowie. Sprowadzają surowce piwowarskie z Homebrewing - cokolwiek potrzebujesz wystarczy dzień wcześniej zadzwonić i zamówić. Polecam ten sklep!

A jaki numer tel? I w ogóle mają oni jakąś stronę w internecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwsze zakupy ;) Wybór rzeczywiście bardzo fajny, zdecydowałem się na dwa lambici. Faro i Cuvée René z browaru Lindemans.

Pierwszy raz mówiąc szczerze, spotkałem się z korkiem i kapslem jednocześnie :)

 

edit: no to jednak nie było śmieszne - nie mam czym otworzyć :beer: :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: no to jednak nie było śmieszne - nie mam czym otworzyć ;):beer:

Za czasów harcerstwa można było wszystko otworzyć saperką ;-) mam gdzieś jeszcze chcesz ? :)

Udało się znaleźć :beer: Powiem tak - Faro przepyszne, kwaskowaty, ale i dosładzany, bardzo owocowy. Warto. Drugi na jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za offtop ale na korek niezawodny zawsze jest wkręt do drewna :cool:

 

Ja takoż samo zakupiłem Faro lambika bo lubię to piwko a tu nagle tragedia się trafiła. Otwieram butelkę, kapsel że 29mm więc jak zwykle schodzi ciężko, patrzę a tu korka ani widu ani słychu, wsadzam mały palec - no pustka w szyjce jak nic. Po opróżnieniu butelki do dna korka w niej nie stwierdziłem ani kawałka. Po prostu armagiedon jak nic. Nie wiem czy przestali korkować czy złośliwie do mojego nie dali korka. Trudno się mówi, następnemu faro się lepiej przyglądnę przy zakupie.

Edytowane przez Pietruś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A nie wiecie może czy obecnie też się w tym sklepie da zamówić produkty z HomeBrewing skoro sklep zawiesił działalność? No i czy obsługa w tym sklepie potrafi tak fajnie doradzić jak na Kobierzyńskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie może czy obecnie też się w tym sklepie da zamówić produkty z HomeBrewing skoro sklep zawiesił działalność? No i czy obsługa w tym sklepie potrafi tak fajnie doradzić jak na Kobierzyńskiej?

 

Sądzę że Dori potrafi doradzić :P

 

Z tego co wiem jeszcze nie można zamawiać. Dopiero po Nowym Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.