Skocz do zawartości

Termometr z sondą z Allegro - prośba o opinie


Antrymir

Rekomendowane odpowiedzi

Co ja wam mam powiedzieć? Jest to termometr którym można mierzyć temperaturę różnych rzeczy a to , że nie zabezpieczyli poprawnie sondy w pierwszych modelach odbiło im się na reklamacjach. Wyciągneli z tego wnioski i  poprawili następną wersje. Jak się patrzy na droższe modele  to wszystkie mają odpowiednio fabrycznie zabezpieczoną sondę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam najtańszych termometr ów z aliexpress.com po 1$ i są dobrze zabezpieczone. Gotowałeś nieraz sondę w brzeczce i nic. Wszystko działa. Mam ich parę sztuk coraz to sprawdzam czy aby jakiś się nie zepsuł. Ale różnica temperatur wyświetlanych to max 0.5C

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez redlum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten termometr z pierwszego posta to jest to samo co FANTAST z IKEI, a nawet gorszy bo żeby go wyłączyć to trzeba wyjąć baterie.  w Ikeoskim termometrze masz wyłącznik, także polecem Ikee. Szybko mierzy, ale sonda wrażliwa. U mnie zamokła mimo koszulki termokurczliwej. Naprawiła się sama, ale dopiero po kilku miesiącach.

Edytowane przez needmorehops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie ma nigdzie napisane, że tego nie można zamoczyć

Aha... Czyli schodzimy do poziomu intelektualnego amerykańców? Jak nie napiszą, żeby nie golić krocza mikserem, to znaczy, że można? A jak "stanie się krzywda", to reklamujemy, albo wręcz pozywamy do sądu, bo niedobry producent wprowadził mnie w błąd?

 

A skoro już o temat zahaczyliśmy:

Uwielbiam to... Traktowanie ludzi jak idiotów i jeszcze klepanie po główce, jak któryś faktycznie się okaże idiotą. W Polsce nie jest tak źle, ale można się nadziać, np. w kwestii kształtu i zdobienia butelek z piwem: jak wyglądają jak butelka z szampanem (kształt, korek, papierowa tasiemka udająca banderolę), to to jest wprowadzanie konsumenta w błąd, nawet jak na etykiecie napiszemy "PIWO".

 

 

post-16756-0-87389400-1480598276_thumb.jpg

Edytowane przez Marcin_K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - takie

Digital LCD Probe Fridge Freezer Thermometer Thermograph Meter for Refrigerator 110C ( Black / White )

http://www.aliexpress.com/item/32455167342/32455167342.html

(from AliExpress Android)

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Mam taki do mierzenia temperatury fermentującego piwa, ale szczerze powiedziawszy nigdy nie wpadłbym na pomysł ładowania sondy razem z kablem, do gara w którym jest brzeczka ~70C ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.