Skocz do zawartości

Buduję piwniczkę w ogrodzie


adanjan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam nową, bardzo fajną piwniczkę. Ze względów wygody zaplanowałam wejście od południowej strony, ale ponieważ drzwi są metalowe i czarne, to trochę się nagrzewają w słoneczne dni. W lecie będę pewnie wieszać jakąś jasną zasłonkę, żeby w nie tak nie prażyło. Wniosek: drzwi najlepiej od strony północnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam nową, bardzo fajną piwniczkę. Ze względów wygody zaplanowałam wejście od południowej strony, ale ponieważ drzwi są metalowe i czarne, to trochę się nagrzewają w słoneczne dni. W lecie będę pewnie wieszać jakąś jasną zasłonkę, żeby w nie tak nie prażyło. Wniosek: drzwi najlepiej od strony północnej.

Wrzuć proszę jakieś zdjęcia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nową' date=' bardzo fajną piwniczkę. Ze względów wygody zaplanowałam wejście od południowej strony, ale ponieważ drzwi są metalowe i czarne, to trochę się nagrzewają w słoneczne dni. W lecie będę pewnie wieszać jakąś jasną zasłonkę, żeby w nie tak nie prażyło. Wniosek: drzwi najlepiej od strony północnej.[/quote']

Wrzuć proszę jakieś zdjęcia .

Wrzuciłam. Są w mojej galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłam. Są w mojej galerii.

Nie są widoczne. W opcji albumu zaznacz by był widoczny dla wszystkich lub zarejestrowanych.

Dziwne. Album Piwniczka ustawiony jest jako publiczny.

Ja to zmieniłem :) Problem z albumami prywatnymi już rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nową' date=' bardzo fajną piwniczkę.[/quote']

Piwniczka piękna, naprawdę. Ze zdjęć wygląda na dużą, jakie są jej rzeczywiste rozmiary?

Pomieszczenie wewnątrz ma 4x6m. Wysokość 2.5 m w najwyższym punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.