Skocz do zawartości

06.09.2014 - V Lubelski Konkurs Piwa Domowego


pepo

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wycieczki to pewnie zrobimy nową listę już podczas trwania imprezy, co do terminu... uzgodnimy to z przedstawicielem browaru.

 

My niestety najprawdopodobniej także zrezygnujemy z wycieczki. Mam także pytania: w przypadku dostarczenia piw do Monte butelki te mają być już pozbawione oznaczeń tak jak jest w regulaminie i ktoś ze sklepu je oznaczy w odpowiedni sposób? należy od razu dołączyć formularz zgłoszeniowy oraz czy piwo jest przechowywane w odpowiednich warunkach?

Jeśli możesz to pozbaw butelki naklejek.... i zostaw je razem z formularzem... w kartonie/reklamówce.

Jak chcesz mieć pewność że to twoje piwa... oznacz je na kapslu jakimś znaczkiem i takim samym na formularzu zgłoszeniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy planujecie wysyłanie potwierdzen dostarczenia piw na maila?

dziś podjadę do Monte i postaram się potwierdzić obecność zastanych piw via mail,

 

Oznaczylem kapsel ale nie ma znaczka na formularzu :( będzie to problem? Zostawiłem już piwa w Lublinie

piwa zapewne są razem z formularzem... powiąże je z oznaczeniem... jakie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory niem problemów z zawartością paczek które dotarły do winoskładu.

W miarę możliwości czasowych odpisze na mejle z formularzy.

 

Jeżeli chodzi o imprezę... zmieniła sie minimalnie nasza lokalizacja.

Będziemy na lewo od bramy wejściowej przy ulicy Bernardyńskiej gdzie mieści się Browar Perła.

Dostaliśmy spory namiot... więc w razie (odpukać) złej pogody... będzie gdzie się schronić.

Czas rozpoczęcia naszej imprezy nie uległ zmianie - startujemy od 12tej.

 

Serdecznie zapraszam,

Do zobaczyska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swojej strony chciałbym podziękować za informację dotyczącą dotarcia piw. Wyobrażam sobie ile to wszystko pracy kosztuje, czego nie widać na pierwszy rzut oka. W każdym razie dzięki za info na maila i ze swojej strony życzę udanej imprezy. Niestety ani zdrowie ani odległość nie pozwala mi się pojawić na waszej imprezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam mieć mała tremę...

mała kameralna impreza to to nie będzie :)

 

 

12.00 - 18.00 – Konkurs Piw Domowych, Browar Perła

12.00 - Smak Węgier, (potyczki rycerskie, małe koncerty, pokazy tańca brzucha, łaźnia turecka, termy, degustacje), Browar Perła, Hala

12.00 - Mało znane zioła w kuchni, warsztaty, Browar Perła

13.00 - Ogródek na balkonie, warsztaty, Browar Perła

14.00 - Domy ze słomy, warsztaty, Browar Perła

15.00 - Gotowanie intuicyjne. Warsztaty kuchni wegańskiej i wegetariańskiej, Browar Perła

15.00 - Hoop dancing, Browar Perła

15.00 - Teatr nalewek z udziałem Bronisława Cieślaka i Jerzego Rogalskiego, Browar Perła

17.00 - Jakub Żeligowski, Tai chi, sztuka walki, Browar Perła, Hala

17.00 - Jaki ser takie piwo, Skarby Serowara Spomlek, Browar Perła

17.00 - Pokazy kulinarne - Charles Daigneault, Lubella, Browar Perła

18.30 - „Historyczni”, portretowanie, ambrotypy, Browar Perła

19.00 - Koncert Kayah & Transoriental Orchestra, Browar Perła, Duża Scena Koncertowa

21.00 - Koncert Omega Oratorium pod patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, Browar Perła, Duża Scena Koncertowa

23.00 - Kino pod Gwiazdami, Emir Kusturica: Underground, Browar Perła, Kino Perła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukujemy jednej osoby do pomocy przy rozlewaniu piwa dla sędziów, wiem wiem.... niewdzięczna robota i w dodatku podczas imprezy gdzie inni się bawią :/

Ale i taka praca ma swoje plusy.

Chętnych do pomocy zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozesłałem kolejną partię(ostatnią) powiadomień o dotarciu paczek (jedynie Marcin z Łubnic nie dał kontaktu@... ) - wszystkie piwa dotarły w całości.

 

Mam prośbę do zgłaszających piwo na konkurs, osobiście w dniu jutrzejszym., (pomimo że będą formularze do wypisania) weźcie ze sobą już wypełniony druczek zgłoszenia. (o ile to możliwe piwo w jakiejś torbie... reklamówce + wspomniany druk)

 

 

Z góry dzięki!

Jeszcze raz życzę wszystkim udanej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ;)

dzwonilem wlasnie do Monte di Vino. Okazuje sie, ze zamkneli juz rekrutacje. Z tego co widze rejestracja miala byc do jutra do 13 30. Bedzie mozliwosc zgloszenia sie jutro na Bernardynskiej?

Edytowane przez mszerzen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Monte piwa tylko do wczoraj - zgodnie z informacją w pierwszym poście - do 04.09 ... jako że wyjątkowo zajechałem dziś.... odebrałem wszystko co było.

Jutro za to przyjmujemy do 13:30 od 12tej... na stoisku tuż obok bramy wejściowej po lewej stronie.

Edytowane przez pepo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Było swietnie jednak tez nie doczekałem do końca ponieważ trzeba było wracać. Przyszły rok z noclegiem :) Nabylem nowy kufel i skosztowalem nowych piw, znajomi bardzo zadowoleni i także przyjadą w następnym roku.

 

Ps. Czekam tez na wyniki ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.