Skocz do zawartości

Cześć!


Solid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, jestem tu nowy i za namową automatycznej wiadomości, którą każdy otrzymuje po zarejestrowaniu na forum - postanowiłem się z Wami przywitać. :)

 

Mam na imię Mateusz, pochodzę ze Środy Wielkopolskiej, obecnie mieszkam w Poznaniu.

Piwem zacząłem się interesować rok temu, choć własne piwo planowałem uwarzyć od długiego czasu (znajomy ze studiów warzył sam i nigdy nie doczekałem się spróbowania jego piwa, a chęć posmakowania domowego piwa była we mnie duża, więc wziąłem sprawę w swoje ręce ;)).

Mam za sobą pierwszą warkę (stout z ekstraktów), która leży na cichej i w niedzielę będzie butelkowana.

Nie mam jeszcze nazwy dla swojego browaru, ale z racji tego, że większość życia siedzę w fantastyce, pomyślałem że fajnie będzie nadawać piwom nazwy najróżniejszych stworów fantastycznych (pewnie już ktoś wpadł na taki pomysł, ale trudno :P) i dlatego pierwsza warka (stout) będzie nosiła nazwę "Lich", potem coś w stylu "Orc" IPA, "Goblin" AIPA, "Black Orc" Black IPA itp.

Myślicie, że to dobry pomysł, czy raczej daje dziecinadą po uszach? :P

Z racji tego, że jestem grafikiem 2D etykietki będą malowane w Photoshopie, bo tematyka fantasy bardzo często pojawiała się w moich grafikach. ;)

 

Tyle nudzenia z mojej strony. :P

Mam nadzieję, że będzie nam się razem przyjemnie żyło tu na forum.

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.