Skocz do zawartości

Team Speak - wirtualne spotkania przy piwku


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

coś nie działa taki komunikat jest:

insufficient client permissions (failed on i_channel_join_power)

co robić?

 

Jak wejdziesz dzisiaj to otrzymasz uprawnienia pod warunkiem, że któryś z nas akurat będzie. Jeżeli nie, to zostaw otwartego TS i poczekaj - na pewno ktoś się prędzej czy później pojawi. Ja przeważnie jak mam włączony komputer to jestem na TS więc nie będzie problemu.

 

W 1 poście uaktualniłem pewnie rzeczy i pozmieniałem. Jest rozdzielony na instalację, konfigurację, przyznanie uprawnień (włącznie z tym komunikatem, o którym wspomniał br.an.tr). Myślę, że teraz będzie jeszcze czytelniej.

Edytowane przez lukaszr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz dzisiaj to otrzymasz uprawnienia pod warunkiem, że któryś z nas akurat będzie. Jeżeli nie, to zostaw otwartego TS i poczekaj - na pewno ktoś się prędzej czy później pojawi. Ja przeważnie jak mam włączony komputer to jestem na TS więc nie będzie problemu.

br.an.tr już dostał uprawnienia.

 

- elroy

- Jejski

- lukaszr

- Undeath

i tylko te osoby mogą przydzielać uprawnienia. Jeżeli któraś z tych osób będzie na serwerze na pewno zobaczy, że weszliście i przydzieli grupę. W razie potrzeby piszcie na PW, ale i tak warunkiem jest zalogowanie się na TS.

Od wczoraj także i ja otrzymałem taką mozliwość od elroya.

Edytowane przez Mariusz_CH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zastanawiam się, czy nie lepiej by było, gdyby każdy miał możliwość wejścia na kanał piwo.org bez dodawania uprawnień. Nie wydaje mi się, żeby ktoś obcy się pojawił (a nawet, to i tak po nicku mogę nie kojarzyć) a też nie zawsze jest ktoś (tak jak choćby w tym momencie), żeby nadać upranienia koledze.

Jak sądzisz Łukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zastanawiam się, czy nie lepiej by było, gdyby każdy miał możliwość wejścia na kanał piwo.org bez dodawania uprawnień. Nie wydaje mi się, żeby ktoś obcy się pojawił (a nawet, to i tak po nicku mogę nie kojarzyć) a też nie zawsze jest ktoś (tak jak choćby w tym momencie), żeby nadać upranienia koledze.

Jak sądzisz Łukasz?

 

Jesli ktos obcy wejdzie to dobrze... poslucha o piwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.