Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

A z czego była ta porcelanka?

Z porcelany? ;)

bardziej chyba chodziło z jakiego browaru. Mój dziadek kiedyś robił takie porcelanki do nalewaków' date=' ale wtedy małym dziecięciem byłem o piwie nigdy jeszcze w żaden sposób niemyślącym. Ale i tak wzbudzały mój zachwyt nawet jako 7 letniego dziecka, bo były bardzo pięknie malowane.[/quote']

Oj wiem :) ale nie mogłem się oprzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem dziś reduktor od juliete

 

i powiem szczerze że wygląda fatalnie, na pewno nie tak jak na foto.

 

paczka zapakowana kiepsko, reduktor niezabezpieczony, katastrofa. otwieram a tam manometr rozpierdzielony tzn szybka wypadła, zegar zgięty. reduktor wygląda jak odkopany ze strychu, brudny i pordzewiały. Cena w tym przypadku odzwierciedla jakość.

 

Po skrzętnym wyczyszczeniu i naprawieniu działa bez zarzutu. I to najważniejsze.

 

ale z juliete to ja sobie jeszcze porozmawiam , bo nie to kupowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z porcelany? ;)

bardziej chyba chodziło z jakiego browaru. Mój dziadek kiedyś robił takie porcelanki do nalewaków' date=' ale wtedy małym dziecięciem byłem o piwie nigdy jeszcze w żaden sposób niemyślącym. Ale i tak wzbudzały mój zachwyt nawet jako 7 letniego dziecka, bo były bardzo pięknie malowane.[/quote']

Oj wiem :) ale nie mogłem się oprzeć.

jak nie mogłeś się oprzeć to trza sie było legnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem dziś reduktor od juliete

 

i powiem szczerze że wygląda fatalnie, na pewno nie tak jak na foto.

 

paczka zapakowana kiepsko, reduktor niezabezpieczony, katastrofa. otwieram a tam manometr rozpierdzielony tzn szybka wypadła, zegar zgięty. reduktor wygląda jak odkopany ze strychu, brudny i pordzewiały. Cena w tym przypadku odzwierciedla jakość.

 

Po skrzętnym wyczyszczeniu i naprawieniu działa bez zarzutu. I to najważniejsze.

 

ale z juliete to ja sobie jeszcze porozmawiam , bo nie to kupowałem ;)

Ja od tego użytkownika dostałem reduktor z innym manometrem niż na zdjęciu, ale poza tym to bez zastrzeżeń..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem dziś reduktor od juliete

 

i powiem szczerze że wygląda fatalnie, na pewno nie tak jak na foto.

 

paczka zapakowana kiepsko, reduktor niezabezpieczony, katastrofa. otwieram a tam manometr rozpierdzielony tzn szybka wypadła, zegar zgięty. reduktor wygląda jak odkopany ze strychu, brudny i pordzewiały. Cena w tym przypadku odzwierciedla jakość.

 

Po skrzętnym wyczyszczeniu i naprawieniu działa bez zarzutu. I to najważniejsze.

 

ale z juliete to ja sobie jeszcze porozmawiam , bo nie to kupowałem ;)

Miałem podobną sytuację (tylko nie wiem z którym użytkownikiem) - dostałem towar niezgodny ze zdjęciem.

Doszliśmy do porozumienia, że zwróci mi część kasy, pokrywając przesyłkę. Reduktor wyszedł mnie na 30 zł.

Masz prawo do wymiany przedmiotu lub zwrotu jeśli dostałeś towar niezgodny z ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Profile na pewno tym pospawasz, jeśli byś kiedyś musiał o klasówce to zapomnij.

Nie mam praktyk kupnymi spawarkami bo sam mam samoróbkę więc swoja opinie opieram na przypuszczaniach i parametrach podanych w aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co są warte (dla amatora) spawarki http://allegro.pl/item1173069051_spawarka_transformatorowa_300a_230_380v_wtyki_hit.html

Da się tym jakieś nie duże profile stalowe pospawać, czy darować sobie ?

Jeśli parametry są prawdziwe a nie wzięte z kosmosu (m. in. prąd spawania 300A) to spokojnie taką spawarką pospawasz nawet bardzo grube elementy. Ja bym bardziej bał się o jakość wykonania takiego sprzętu..

 

Sam planuję zakup migomatu, myślałem że kupię za 1200-1500zł sprzęt około 220A. Po długich rozważaniach skłaniam się ku jakiemuś z wyższej półki (~3000zł). Właśnie ze względu na jakość.

 

A dlaczego chcesz akurat transformatorową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co są warte (dla amatora) spawarki http://allegro.pl/item1173069051_spawarka_transformatorowa_300a_230_380v_wtyki_hit.html

Da się tym jakieś nie duże profile stalowe pospawać, czy darować sobie ?

Cześć.

Sądząc po cenie przypuszczam, że uzwojenia w tej spawarce są wykonane z drutu aluminiowego a nie z miedzi. Plusem jest waga takiej spawarki ( jest leciutka), ma też minusy szybciej się uzwojenia przegrzewają i trzeba robić sobie przerwy. Profile spokojnie pospawasz tym. Znajomy kupił sobie podobną spawarkę w biedronce i o dziwo jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używa ktoś takich pojemników ?

http://allegro.pl/item1191476463_beczka_beczki_35_40l_czyste_najtaniej_promocja.html

 

cena jest jak najbardziej ok, a pojemność akurat na 2 kegi po pepsi

Odpowiem za kolegę: Vettis, widziałem na zdjęciach, używa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego chcesz akurat transformatorową?

Szczerze' date=' to sugeruję się ceną. Spawać będę około dwa razy w roku i całkowicie hobbistycznie. Wydaje mi się, że wystarczy :)[/quote']

Jeśli tak, to pewnie wystarczy Ci ten sprzęt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co są warte (dla amatora) spawarki http://allegro.pl/item1173069051_spawarka_transformatorowa_300a_230_380v_wtyki_hit.html

Da się tym jakieś nie duże profile stalowe pospawać, czy darować sobie ?

Od ok. 15 lat użytkuję spawarkę o słabszych parametrach i jestem bardzo zadowolony. Tak jak ktoś już podał, jeżeli parametry są prawdziwe i wykonanie jest dobre, taka spawarka na potrzeby domowe jest dobrą inwestycją. Ja swoją spawarką spawałem profile o grubości ścianek 1cm, musiałem jedynie wcześniej mocno zeszlifować krawendzie (zrobić fazy) i kłaść kilka spawów.

Edytowane przez bogdan62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, taką spawarką pospawasz nawet i grube elementy ,300A w takim małym opakowaniu?-może i jest ale obciąrzając ją takim amperażem to pare minut i się wyłączy.W domu wystarczy spokojnie 160-180A i spawasz elektrodą "3".Sprzedawcy powinni zamieszczać zdjęcie tabliczki znamionowej gdzie teoretycznie jest napisana sprawność każdej spawarki.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.