Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Używam jeszcze tańszej od 3 lat, działa bez zarzutu. Mam też szalkową i odważniki do 0,5 g , ale nie chce mi się z tym robić. Tu kładę pojemnik naciska tare i mam wagę wyzerowaną a w szalkowej zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Osobiście nie plecam zakupów na Allegro u sprzedawcy Orbitron. Ma dużo różnych gratów do wyszynku piwa, ale część w opłakanym stanie. Nie ma pewności, że wyśle przedmiot akurat pokazany na zdjęciu. Dodatkowo w rozmowie zataja stan faktyczny sprzedawanego przedmiotu. Wiem, bo miałem z nim do czynienia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie ma,

polowałem na dziada już jakiś czas a tu proszę bardzo, niespodzianka :)

 

ma jeszcze jeden tylko bez manometru z p na butli ale to chyba nie jakiś wielki problem.

Może da się wkręcić. Zadzwoń i się zapytaj. a jak nie to jedyny - to że nie wiesz kiedy się kończy CO2

pozdr

 

ps http://allegro.pl/item1189744835_reduktor_co2_tani.html

Edytowane przez bnp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wkurzyłem bo mój znajomy wyrzucił na śmietnik 2 kolumny- nalewak porcelanowy, oraz kilka reduktorów. Wpadli na to złomiarze i rozwalili porcelanki, aby odzyskać kawałek rurki na złom. Miałem pecha zgłosiłem się do niego o kilka dni za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wkurzyłem bo mój znajomy wyrzucił na śmietnik 2 kolumny- nalewak porcelanowy, oraz kilka reduktorów. Wpadli na to złomiarze i rozwalili porcelanki, aby odzyskać kawałek rurki na złom. Miałem pecha zgłosiłem się do niego o kilka dni za późno.

A z czego była ta porcelanka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czego była ta porcelanka?

Z porcelany? :P

bardziej chyba chodziło z jakiego browaru. Mój dziadek kiedyś robił takie porcelanki do nalewaków, ale wtedy małym dziecięciem byłem o piwie nigdy jeszcze w żaden sposób niemyślącym. Ale i tak wzbudzały mój zachwyt nawet jako 7 letniego dziecka, bo były bardzo pięknie malowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.