Skocz do zawartości

21.09.2013 - IV Lubelski Konkurs Piw Domowych


gregroc

Rekomendowane odpowiedzi

Jest mi niezmiernie miło zaprosić wszystkich do udziału w Lubelskim Konkursie Piw Domowych wraz ze zlotem piwowarów z okolicy bliższej i dalszej :)

Na wstępie przeprosiny za tak późne poinformowanie, ale wcześniej nie było 100% pewności, że impreza się odbędzie.

 

Całość odbędzie się tak jak rok temu w karcmie regionalnej Chata przy ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Konkurs jest kontynuacją akcji Jejskiego "uwarzmy Polskie Ale" i w konkursie głównym będzie właśnie ta kategoria. Oprócz tego odbędzie się konkurs konsumencki bez określonej kategorii - piwo ma być smaczne ;) W tym roku dodaliśmy możliwość przysyłania piw na konkurs, ale dotyczy to jedynie kategorii głównej.

 

Imprezę sponsorują:

sklep piwowarski Homebeer.pl

sklep Monte di Vino

sklep Olivia (sklep piwny na ul. Tumidajskiego)

 

Regulamin konkursu w załączeniu. Kolejne informacje będę umieszczał na bieżąco

 

pozdrawiam i do zobaczenia

Grzesiek

regulamin2013.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin faktycznie napięty. Młode piwka będą w roli głównej. Życzę udanej imprezy. Gdyby był trochę później to na swoich chmielach można by uwarzyć piwko. Może następnym razem...

Edytowane przez GB...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kategorii

 

win i miodków w tym roku nie będzie?

niestety nie.. zdecydowaliśmy się zorganizować tylko konkurs piw m. in. ze względu na budżet. Mimo, że konkursu miodów nie będzie, to zapraszam serdecznie - miło będzie się znów zobaczyć i skosztować tego i owego ;)

W tajemnicy dodam, że może wykluje się odrębna impreza dla win i miodów, ale to jeszcze przyszłość dość odległa...

 

 

od kiedy można wysyłać?

Najlepiej od poniedziałku 26.08, w tym tygodniu może być jeszcze problem z odbiorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

min faktycznie napięty. Młode piwka będą w roli głównej

a tu się nie zgodzę:)

bo już w czerwcu e-prezes wspominał o tym że będzie Polskie Ale ---> http://www.piwo.org/topic/7593-konkursy-piwowarskie-2013/?do=findComment&comment=210146

 

Do zobaczyska za miesiąc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakby ktoś z/przez stolicę się wybierał i miał wolne miejsce z chęcią się zabiorę. O której planowany start imprezy? Wieczorem mam konkurencyjną imprezę w Lbn. na której muszę być ale do 18 mogę się pokazać. W końcu SLPD miało być w komplecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z/przez stolicę się wybierał i miał wolne miejsce z chęcią się zabiorę. O której planowany start imprezy? Wieczorem mam konkurencyjną imprezę w Lbn. na której muszę być ale do 18 mogę się pokazać. W końcu SLPD miało być w komplecie ;)

 

My jedziemy z Siedlec, dawaj pociągiem, a my załatwimy Ci miejsce dalej.

Ps. Tylko nie gwarantujemy powrotu o tej porze co napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygodniej by mi było z Warszawy (butelki z piwem swoje ważą) ale jeszcze przemyślę temat. Może ktoś się znajdzie i zlituje ;) A wracać w sobotę nie planuję bo tak się "nieszczęśliwie" złożyło że kumpel ma wieczór kawalerski w Lublinie tego samego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było trochę mało informacji, bo czekaliśmy na decyzje wszystkich sponsorów. Na szczęście wszystko się już wyjaśniło i w przyszłym tygodniu będzie już szczegółowy plan imprezy. Na chwilę obecną mogę podać, że początek imprezy wstępnie zaplanowany na godz. 12:00, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród między 18:00 a 19:00.

Jeszcze raz zapraszam wszystkich i przypominam, że konkurs główny, czyli Polskie Ale będzie przeprowadzony wg zasad PSPD, dlatego proszę dostarczyć piwka najpóźniej do środy 18. września adres w regulaminie w pierwszym poście tego wątku. W kategorii otwartej piwo można przynieść ze sobą. Ocenianie zacznie się około godz. 15:00

Edytowane przez gregroc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Polskie Ale będzie przeprowadzony wg zasad PSPD, dlatego proszę dostarczyć piwka najpóźniej do środy 18. września adres w regulaminie w pierwszym poście tego wątku. ..

 

W regulaminie do 15.09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kategorii otwartej piwo można przynieść ze sobą. Ocenianie zacznie się około godz. 15:00

 

Z tego wynika że jak rok temu można tego samego dnia. Jak dobrze rozumeim :)

 

Widzę, że nie doczytałem. Ale teraz mam już pewność, że moę przytargać to co mam w dniu konkursu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.