Skocz do zawartości

I Siedlecki Zlot z Konkursem Piw Domowych 20.07.2013 (sobota)


Kamilo

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy jeszcze jednego sponsora piwopiweczko.pl króry dla zwycieżców w obu kategoriach przeznaczy po worku słodu pilzneńskiego 5kg.

Panu Adamowi i innym sponsorom serdecznie dziękujemy. :)

Edytowane przez Kamilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Prusa 6 pokazuje mi MOSIR, czy tam jest jakiś lokal gastronomiczny, czy brać kanapki :) ?

Czy przewidujecie pokaz warzenia?

 

Jest coś na kształt sali na rożne okazje chrzciny, komunie itp. Z tego co wiem nie mają na miejscu gastronomii. Jeżeli chodzi o jedzenie to nie udało nam się zdobyć bezpośrednich sponsorów, ale planujemy przetransportować na miejece sporego grilla. Myślę że zrobi się jakąśdrobną zrzutkę po 5zł i będą kiełbaski do piwa.

No chyba, że nam się cudownie sponsor znajdzie. :)

 

Tak, przewidujemy pokaz warzenia.

Edytowane przez Kamilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 16:00 Piwowar Tomek (e-prezes) poprowadzi prezentację multimedialną na temat historii piw pszenicznych, technologii oraz surowców.

 

Nie wiem czy to nie za późno. Być może będzie towarzystwo już zbyt zaprawione, by cokolwiek słuchać :P Niemniej postaram się nie zanudzać. Najwyżej może uda się wcisnąć to wcześniej.

 

 

Aktualnie wpisało się 14 uczestników i jest 12 zgłoszeń piwowarów z piwami. Co może dać liczbę 16 - 18 piw (tak sobie wróżę z fusów :)). Liczymy też na spóźnialskich i osoby niezdecydowane.

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie wpisało się 14 uczestników i jest 12 zgłoszeń piwowarów z piwami. Co może dać liczbę 16 - 18 piw (tak sobie wróżę z fusów :)). Liczymy też na spóźnialskich i osoby niezdecydowane.

 

Ok 16-18 piw a 6 miejsc z nagrodami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.