Skocz do zawartości

  • Log In with Google      Logowanie »   
  • Rejestracja
  •  

 

 Zaprzyjaźnione witryny


Znajdź nas na Facebooku


Wydarzenia Archiwa

I Rybnicki Zalew Dobrego Piwa

22 lip 2017 13:56 | majk w Wydarzenia

Browar Brewera wraz z Urzędem Miasta Rybnika i PSPD ŚOT zaprasza na festiwal piw rzemieślniczych w terminie 11-12 sierpień 2017 W programie 11 browarów, konkurs konsumencki organizowany przez PSPD, prelekcje i warsztaty na temat piwa i piwowarstwa, 2...

Dodatkowe załączniki:
Przeczytaj historię    0 komentarzy   

Craft Beer Camp - Annopole 23-24 Czerwca 2017

11 maj 2017 09:31 | Wiktor_Gzub w Wydarzenia

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE JUŻ DZIŚ! ---> https://www.facebook...41810755921791/

Idea Craft Beer Camp polega na skupieniu ludzi w jednym miejscu, wokół jednego – piwa z nowofalowych, rzemieślniczych browarów.
Poznacie piwowarów, odpowiedzialnych za dostępne w trakcie imprezy piwa. Daleko nam od wielkofestiwalowego zgiełku, dlatego też każdy będzie miał okazję porozmawiać z każdym! Nie znaczy to oczywiście, że nie ma być głośno i gęsto, dlatego też w porównaniu z poprzednimi edycjami, trochę zreorganizujemy przestrzeń „okołonalewakową” i układ stoisk poszczególnych browarów.

Dla szukających wytchnienia do dyspozycji będzie wielkoformatowa murawa! Ponadto, bardzo dużą wagę przykładamy do tego żeby osoby, które pojawią się u nas z namiotami i camperami, czuły się komfortowo.

Do Waszej dyspozycji zostanie oddana profesjonalnie przygotowana murawa i pełne zaplecze sanitarne. Ponadto gwarantujemy, że w sobotni poranek będzie można zjeść coś na ciepło.
Chcemy, żebyście naprawdę wypoczęli!


http://craftbeercamp.pl

Dodatkowe załączniki:
Przeczytaj historię    0 komentarzy   

Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa 9.06.2017

06 cze 2017 18:05 | elroy w Wydarzenia

9 czerwca rozpocznie się 8. edycja Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa. To największa tego rodzaju impreza w Polsce i jedna z największych w Europie, która na stałe wpisała się w kalendarz najlepszych imprez Wrocławia. W tym roku organizator – Centrum Kultury „Zamek” – przygotował jeszcze bogatszy program trzech dni wydarzenia, które zrzesza fanów dobrego, rzemieślniczego piwa.

Sposób picia, a także rodzaje i style piw, w ciągu ostatnich lat przeszły rewolucję. Zmieniło się spojrzenie na ten alkohol, obecnie nie jest to tylko napój towarzyszący rozmowom – coraz częściej sam w sobie stanowi temat do dyskusji.[attachment=26699:logo2017.png]

Tydzień do najważniejszej piwnej imprezy w Polsce

9 czerwca o godzinie 16.00 nastąpi otwarcie 8. edycji Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa. Niezmiennie od 2013 roku fani trunku spotkają się na Stadionie Wrocław. Przez kolejne dni drugiego weekendu czerwca, będziemy smakować, oceniać i porównywać kilkaset piw prezentowanych przez ponad 60 browarów z całej Polski Wystawcy będą mieli w ofercie wiele browarów zagranicznych.


Dodatkowe załączniki: Załączona grafika: logo2017.png
Przeczytaj historię    1 komentarzy   

III Siedlecki Zlot z Konkursem Piw Domowych 18.07.2015

08 cze 2015 13:00 | Kamilo w Wydarzenia

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was do udziału w III Siedleckim Zlocie z Konkursem Piw Domowych. Zlot odbędzie się 18 Lipca 2015 na Zamku w Liwie. (38km od Siedlec, 75km od Warszawy). Zlot zaczynamy o godzinie 18:00, a kto zechce przyjechać wcześniej będzie mógł zwiedzić zamek, popływać kajakiem, poleżeć na kocyku, rozpalić grilla, wykąpać się w Liwcu lub pojeść swojskiego jadła w pobliskiej karczmie. :)
Organizatorem III Siedleckiego Zlotu z KDP jest Siedlecka Loża Piwowarów Domowych, przy współpracy z Mazowieckim Oddziałem Terenowym Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych.
Style konkursowe:
1. Bursztynowe Polskie Ale
2.Cydr – klasyczne podejście do cydru


Nasi sponsorzy:
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Nagrody piwo:
Miejsce 1: Od firmy Starowar bon 200 zł, od sklepu piwowpiweczko.pl śrutownik , 25 kg słodu pilzneńskiego, warzenie zwycięskiego piwa w Browarze Brofaktura w Siedlcach, tytuł III Siedleckiego Grand Championa
Miejsce 2: Od firmy Starowar bon 150zł, od sklepu Biały Królik prezentowy zestaw piw rzemieślniczych
Miejsce 3: Od sklepu Biały Królik prezentowy zestaw piw rzemieślniczych, od sklepu Destylacik gadżety

Nagrody cydr:
Miejsce 1: Od firmy Starowar bon 150zł, od sklepu piwopiweczko.pl szynkowar, zestaw cydrów od Uncle and Nephew
Miejsce 2:Od sklepu Biały Królik prezentowy zestaw cydrów, od Uncle and Nephew zestaw cydrów, od sklepu Destylacik gadżety
Miejsce 3: Od Uncle and Nephew zestaw cydrów, od sklepu Destylacik gadżety
[attachment=16024:Formularz zgłoszeniowy (2).doc][attachment=16025:Opis stylów III SKPD.pdf][attachment=16026:R e g u l a m i 1.pdf][attachment=16027:Formularz zgłoszeniowy.pdf]

Dodatkowe załączniki: Załączony plik  R e g u l a m i 1.pdf   276,4 KB   347 Ilość pobrań
Załączony plik  Formularz zgłoszeniowy (2).doc   337 KB   282 Ilość pobrań
Załączony plik  Opis stylów III SKPD.pdf   163,11 KB   371 Ilość pobrań
Załączony plik  Formularz zgłoszeniowy.pdf   132,02 KB   282 Ilość pobrań
Przeczytaj historię    0 komentarzy   

Warmińskie PiwoWARy

21 lis 2016 21:06 | Kazimierz_W w Wydarzenia

Warmińsko-Mazurski oddział PSPD zaprasza na inaugurację II sezonu Warmińskich Bitew Piwnych - Warmińskie PiowWARy.
Ponownie spotykamy się w gościnnych wnętrzach Browaru Warmia. Jedyną zmianą w stosunku do poprzedniego sezonu jest dzień imprezy. Teraz spotykamy się w ostatnie środy miesiąca.
Więcej info na stronie: http://wm.pspd.org.p...rwsza-potyczka/
Do zobaczenia :beer: :P

Dodatkowe załączniki:
Przeczytaj historię    2 komentarzy   

Zapisy do drugiej edycji bitew PiwoWarZone

22 paź 2016 17:02 | mundex w Wydarzenia

Ta cisza to była tylko przykrywka, aby uśpić Waszą czujność i zaskoczyć Was w odpowiednim momencie. Wśród szelestu śrutowanego słodu i szumu gotującej się brzeczki z dumą ogłaszamy zapisy na drugi sezon bitew PiwoWarZone! Zapisy jak zawsze za pomocą fo...

Dodatkowe załączniki:
Przeczytaj historię    0 komentarzy   

Śląski Oddział Terenowy zaprasza na pokaz warzenia. 15.10.2016

10 paź 2016 18:04 | elroy w Wydarzenia

Śląski Oddział Terenowy zaprasza na pokaz warzenia piwa do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach w dniu 15.10.2016 w godzinach 10.oo - 16.oo. Pokaz odbędzie się w ramach Śląskiego Festiwalu Nauki Katowice 2016. Wstęp wolny.
Więcej informacji na stronie festiwalu http://www.slaskifestiwalnauki.pl

Dodatkowe załączniki:
Przeczytaj historię    1 komentarzy   

24.09.2016 r. Kurs Sensoryczny FlavorActive w Zielonej Górze Haust

02 wrz 2016 13:38 | Undeath w Wydarzenia


Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Kursie sensorycznym organizowany przez Lubuski Oddział Terenowy PSPD na kapsułkach firmy FlavorActive, który odbędzie się 24 września podczas 10 rocznicy uwarzenia pierwszego piwa w minibrowar Haust w Zielonej Górze.Dodatkowe załączniki:
Przeczytaj historię    2 komentarzy   

Beer Food & Wine Festival 26-28.08.2016

08 sie 2016 15:49 | elroy w Wydarzenia

Ogłaszamy program Beer, Food & Wine 2016!


Program obfituje w wiele paneli tematycznych takich jak historia najstarszych winnic w Polsce i kierunki rozwoju polskiego winiarstwa. Każdego dnia, będziecie mieli również okazję zobaczyć pokaz przygotowywania sorbetu na ciekłym azocie który przeprowadzi restauracja Eliksir. Przez trzy dni weźmiecie udział we wspólnym Quizowaniu podczas którego będziecie mogli wygrać słodką nagrodę.

Na festiwalu zobaczycie również fantastyczną wystawę poświęconą kapslom piwnym. Nauczycie się jak wyrabiać ser na specjalnych warsztatach które poprowadzi Krzysztof Jaworski. W sobotę i niedzielę, Ilona Klein-Tragier oprowadzi was przez świat przekąsek – co wypada jeść przy piwie, a co przy winie.

A to zaledwie początek atrakcji które mamy dla Was przygotowane. Zresztą, sami zobaczcie:

[attachment=22308:BEER-FOOD-&-WINE-2016-Program.jpg]Agencja Magnetic Group zaprasza na II edycję festiwalu – Beer, Food & Wine, który odbędzie się w dniach 26-28 sierpnia na Targu Rybnym w Gdańsku, gdzie swoje produkty, usługi i wyroby zaprezentują browarnicy i somelierzy.

Poza tym w strefie festiwalowej foodtrucki, świeżo wyciskane soki, kawowa alternatywa, warsztaty piwowarskie i dużo więcej. BEER, FOOD & WINE to festiwal wyśmienitego piwa, wybornego wina oraz doskonałego jedzenia. To nasza propozycja na spędzenie czasu wśród starannie wyselekcjonowanych pozycji ze świata kulinariów oraz wyjątkowych trunków.

Pierwsza edycja wydarzenia odbyła sie w dniach 25-26 lipca 2015 roku na Targu Rybnym w Gdańsku, który w pełni wypełniliśmy wystawcami prezentującymi i oferującymi wina, piwa rzemieślnicze, a także smaki gastronomii trójmiejskiej. Festiwal odbył się w trakcie weekendu otwarcia Jarmarku Dominikańskiego. Atmosfera i frekwencja były fantastyczne![/center]

Dodatkowe załączniki: Załączona grafika: BEER-FOOD-&-WINE-2016-Program.jpg
Przeczytaj historię    7 komentarzy   

Kurs sensoryczny PSPD na festiwalu Beergoszcz

07 sie 2016 22:51 | Bergie w Wydarzenia

Kujawsko-Pomorski Oddział Terenowy PSPD zaprasza na szkolenie sensoryczne w ramach festiwalu Beergoszcz w dniach 9-10 września w Bydgoszczy. Uczestnicy dowiedzą się, jak wykryć w piwie 10 niepożądanych związków smakowo-zapachowych.

Dodatkowe załączniki:
Przeczytaj historię    0 komentarzy   

IV Siedlecki Zlot Piwowarów Domowych 16.07.2016

05 lip 2016 07:48 | Kamilo w Wydarzenia

Zapraszamy wszystkich piwowarów na IV Siedlecki Zlot Piwowarów Domowych, który odbędzie się 16 lipca (sobota) o godzinie 18.00 na Zamku w Liwie. Podczas Zlotu , jeżeli zbierze się odpowiednia liczba piw do konkursu (kategoria pils) przeprowadzimy konkurs z nagrodami. Zlot umili nam kapela Roberta (ROOBi), która zagra na żywo polskie szlagiery rocka i szanty. Jak co roku planujemy wiele atrakcji, możliwość podzielenia się własnymi wyrobami i popróbowania wyrobów innych. Zaprzyjaźniona firma będzie serwować kiełbaski i inne wyroby z grilla.

UWAGA!!!, do piątku można zamawiać zlotowe koszulki, info tu:
koszulka zlotowa


Dodatkowe załączniki:
Przeczytaj historię    0 komentarzy   

Craft Beer Camp - Annopole 24-25 Czerwca 2016

13 cze 2016 11:39 | Wiktor_Gzub w Wydarzenia

Idea Craft Beer Camp polega na skupieniu ludzi w jednym miejscu, wokół jednego – piwa z nowofalowych, rzemieślniczych browarów.
Poznacie piwowarów, odpowiedzialnych za dostępne w trakcie imprezy piwa. Daleko nam od wielkofestiwalowego zgiełku, dlatego też każdy będzie miał okazję porozmawiać z każdym! Nie znaczy to oczywiście, że nie ma być głośno i gęsto, dlatego też w porównaniu z poprzednimi edycjami, trochę zreorganizujemy przestrzeń „okołonalewakową” i układ stoisk poszczególnych browarów.

Dla szukających wytchnienia do dyspozycji będzie wielkoformatowa murawa! Ponadto, bardzo dużą wagę przykładamy do tego żeby osoby, które pojawią się u nas z namiotami i camperami, czuły się komfortowo.

Do Waszej dyspozycji zostanie oddana profesjonalnie przygotowana murawa i pełne zaplecze sanitarne. Ponadto gwarantujemy, że w sobotni poranek będzie można zjeść coś na ciepło.
Chcemy, żebyście naprawdę wypoczęli!


Dołączona grafika

http://craftbeercamp.pl

Dodatkowe załączniki: Załączona grafika: 13346928_1191378177569293_8002691067815595756_n.jpg
Przeczytaj historię    9 komentarzy   

7 Wrocławski Festiwalem Dobrego Piwa 10-12.06.2016

06 cze 2016 07:34 | elroy w Wydarzenia

Już niebawem, w dniach 10-12 czerwca odbędzie się 13 edycja Wrocławskich Warsztatów Piwowarskich razem 7 Wrocławskim Festiwalem Dobrego Piwa! Zapraszamy na Stadion Miejski we Wrocławiu na wielką, piwną ucztę: 68 stoisk, ponad 130 browarów, ponad 400 piw z nalewaka. Tradycyjnie szkolenia, spotkanie piwowarów, panele dyskusyjne, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, koncerty - 3 dni murowanej, świetnej zabawy - nie może Cię tam zabraknąć - zapraszamy!

Dołączona grafikaDodatkowe załączniki: Załączona grafika: deb9f9efc56ef2a940bdf0d58ccaad5c_XL.jpg
Przeczytaj historię    2 komentarzy   

Witnickie Piwowaria 18.06.2016 r.

25 maj 2016 08:32 | Undeath w Wydarzenia

Witnica zaprasza na Piwowaria. Zostań jurorem w konkursie na Piwo Roku!

Dodatkowe załączniki:
Przeczytaj historię    2 komentarzy   

Piwne Historie FDP – konkurs fotograficzny

18 maj 2016 22:35 | syja77 w Wydarzenia

Już możemy się pochwalić nagrodami w naszym Konkursie Fotograficznym!!

Dodatkowe załączniki: Załączona grafika: piwne-historie-fdp_konkurs-fotograficzny.jpg
Przeczytaj historię    0 komentarzy   

Łódzkie Warsztaty Piwowarskie 03-05.06.2016

14 maj 2016 17:58 | piwoszarnia w Wydarzenia

Miło nam poinformować że nasza firma Piwoszarnia organizuje w łodzi Łódzkie Warsztaty Piwowarskie, które odbęda się podczas Łódzkiego Festiwalu Piwa - Arturówek 03-05.06.2016r.

Dodatkowe załączniki:
Przeczytaj historię    1 komentarzy   

Piwne Historie FDP – konkurs fotograficzny

04 maj 2016 12:14 | syja77 w Wydarzenia

UWAGA! Konkurs fotograficzny! Wrocławska Inicjatywa Piwowarska wraz z Wrocławskim Festiwalem Dobrego Piwa i Wrocławskimi Warsztatami Piwowarskimi gorąco zachęcają do udziału. Czekają atrakcyjne nagrody.
Nadsyłanie zdjęć tylko do 20 maja - zatem bierzcie się do przeszukiwania swoich archiwów

Dodatkowe załączniki:
Przeczytaj historię    1 komentarzy   

Piwna Akademia na Warszawskim Festiwalu Piwa

14 mar 2016 10:03 | the_doctor w Wydarzenia

Już po raz czwarty zapraszamy na wykłady, prelekcje i warsztaty w ramach Piwnej Akademii na Warszawskim Festiwalu Piwa!
W programie między innymi: powtarzamy warsztaty z doświadczonymi piwowarami domowymi, poza tym zajmiemy się płatkami dębowymi i piwami dzikimi. Oferta jest bardzo zróżnicowana i ciekawa. Nawet początkujący w końcu otrzymają wykład specjalnie dla nich!
Ogromną gratką będą wykłady Borisa Gadzova- specjalisty z firmy FlavorActiV dystrybuującej aromaty do szkoleń sensorycznych. Wiele osób potwierdzi, że spotkanie z tym człowiekiem jest bardzo wartościowe.
Bilety oraz program dostępne są na stronie http://warszawskifes...piwa.pl/program

DO ZOBACZENIA NA PIWNEJ AKADEMII!

Dodatkowe załączniki:
Przeczytaj historię    0 komentarzy   

Smaki Belgii w Warszawie - Belgian Days 2015

31 paź 2015 17:46 | elroy w Wydarzenia

C'est bon à s'en lécher les doigts – (tłum. takie dobre, że palce lizać) tak o belgijskich specjałach będą mogli powiedzieć uczestnicy kulinarnych wieczorów odbywających się w ramach 17. Dni Belgijskich. Piwo, czekolada i małże z frytkami zachwycą swoim smakiem nawet najbardziej wymagających. Organizatorem wydarzenia jest Belgijska Izba Gospodarcza.
Piwo i czekolada w wielu odsłonach

Piwo i czekolada w wielu odsłonach
Czekolada i piwo to produkty, które w Belgii są niemal przedmiotem kultu. W tym kraju można znaleźć ponad 800 gatunków piwa, do produkcji którego stosowane są 4 różne metody fermentacyjne, a każda z nich prowadzona jest, dzięki innemu rodzajowi drożdży. Około 2 milionów kilolitrów złotego trunku wytwarzanego każdego roku plasuje Belgię na 8. miejscu w Europie i na 20. na świecie wśród producentów piw. Kolejnym przysmakiem, z którego słynie ten kraj jest czekolada. Jej historia związana jest z synem belgijskiego aptekarza Jeanem Neuhausem, który wynalazł pralinki, szukając lekarstwa na biegunkę. Dzisiaj prawie każde miasto w Belgii szczyci się własnymi przepisami na czekoladowe specjały, których rocznie produkuje się nawet do 220 ton. Tajemnicę warzenia złotego trunku oraz recepturę tworzenia czekoladowych słodkości mogli poznać uczestnicy „Wieczoru Belgijskiego Piwa i Czekolady” organizowanego w Restauracji Batida w ramach 17. Dni Belgijskich.


[attachment=18125:1.jpg][attachment=18126:2.jpg][attachment=18127:3.jpg]

Małże i Frytki z Belgijskim Szefem Kuchni
Moules et fritest, czyli małże z frytkami to tradycyjne danie Belgów. Jak utrzymują Belgowie, to właśnie ich rodacy - walońscy rybacy wymyślili ziemniaczany specjał, gdy po nieudanym połowie skroili ziemniaki i usmażyli je na łoju wołowym. Z czasem frytki zaczęto łączyć z owocami morza, tworząc w ten sposób danie, które obecnie podbija kulinarne gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy. Kwintesencji belgijskiej kuchni będą mogli skosztować goście wieczoru „Małże i frytki z belgijskim szefem kuchni” (5 listopada) w Restauracji Batida (ul. Marszałkowska 53, Warszawa).

Więcej informacji znajdziecie na http://www.belgium.pl/

[attachment=18129:Smaki Belgii w Warszawie_informacja prasowa.doc]

Dodatkowe załączniki: Załączona grafika: 1.jpg Załączona grafika: 2.jpg Załączona grafika: 3.jpg Załączony plik  Smaki Belgii w Warszawie_informacja prasowa.doc   216,5 KB   465 Ilość pobrań
Przeczytaj historię    93 komentarzy   

Beerweek Festival 02 25-27.09.2015 - zaproszenie!

17 wrz 2015 18:43 | elroy w Wydarzenia

Beerweek Festival 02

Święto piwa rzemieślniczego


W ostatni weekend września na terenie krakowskiej Fabryki odbędzie się Beerweek Festival 02, czyli trzydniowa impreza dedykowana miłośnikom dobrego piwa.

Beerweek Festival 02 to druga edycja przeglądu sceny piwa rzemieślniczego w Polsce. Olbrzymi sukces pierwszej edycji, zmotywował organizatorów do przygotowania następnego wydarzenia.


Już 25 września rozpocznie się trzydniowe święto piwa rzemieślniczego, a fanom dobrego piwa zostanie udostępnione ponad 3000 m2 terenu festiwalu. Komfortowe warunki sprzyjają konsumpcji, a będzie co kosztować. Więcej niż 200 różnych piw z ponad 30 browarów poleje się z co najmniej 100 kranów.


20 Wystawców z przyjemnością udzieli informacji o każdym produkcie swojego asortymentu, a pogłębienie umożliwią wykłady towarzyszące imprezie. Siły na przyswajanie wiedzy może zapewnić jedzenie, które dostarczy 8 najlepszych foodtrucków.


[attachment=17485:Plan_beerweek105.jpg][attachment=17486:Beerweek_festival_infografika.jpg][attachment=17487:Beerweek_II_poster_web.jpg]


Beerweek Festival 02 czerpie z najlepszych tradycji pierwszej edycji, którymi było festiwalowe piwo uwarzone specjalnie na tę okazję i wyjątkowe szkło pozwalające ujawnić wszystkie aromaty szlachetnego trunku.


Na stronie wydarzenia na Facebooku organizatorzy zdradzają sukcesywnie coraz więcej szczegółów. Z pewnością warto tam zajrzeć.

https://www.facebook...42653229249099/


Program:

Dodatkowe załączniki: Załączona grafika: Plan_beerweek105.jpg Załączona grafika: Beerweek_festival_infografika.jpg Załączona grafika: Beerweek_II_poster_web.jpg
Przeczytaj historię    170 komentarzy   

Wycieczka Browar Staropolski i Słodownia Strzegom

14 wrz 2015 21:44 | piwoszarnia w Wydarzenia

Miło nam poinformować że firma Piwoszarnia Marcin Owczarek organizuje wycieczkę dla każdego kto jest zainteresowany zobaczyć jak warzy się piwo w legendarnym Browarze Staropolskim z 1892r. w Zduńskiej Woli oraz zobaczyć proces wytwarzania słodu piwowarskiego w Słodowni Strzegom.

Dodatkowe załączniki:
Przeczytaj historię    124 komentarzy   

Liga Mistrzów Fermentum Mobile

10 wrz 2015 17:27 | elroy w Wydarzenia

Gdański producent płynnych drożdży piwowarskich uruchomił projekt o nazwie Liga Mistrzów Fermentum Mobile. Akcja jest skierowana do wszystkich użytkowników drożdży płynnych tej marki biorących udział w konkurach piw domowych w okresie od września 2015 do czerwca 2016.

Główną nagrodą w konkursie jest roczny zapas drożdży Fermentum Mobile. Organizator już dziś jednak zapowiada dodatkowe ciekawe nagrody. Wśród nich może znaleźć się nawet uwarzenie piwa wg receptury zwycięskiego piwowara w browarze o wybiciu 150hl!

Więcej szczegółów na stronie http://www.fermentum-mobile.pl/lmfm/

Dodatkowe załączniki:
Przeczytaj historię    144 komentarzy   

Łódzki Festiwal Piwa

26 sie 2015 18:08 | piwoszarnia w Wydarzenia

Podczas czterech dni od 27 - 30 sierpnia na dużym ogrodzonym terenie ok. 19.000 m2 tuż przy zbiorniku wodnym, przy otulinie Lasu Łagiewnickiego prawie w centrum Łodzi, będzie można
posmakować różnego rodzaju piw z różnych browarów z całej Polski. Charakter i rodzaj imprezy polegać ma na biesiadowaniu w scenerii lasu dębowego przy odpowiedniej muzyce.

www.lodzkifestiwalpiwa.pl

Dodatkowe załączniki:
Przeczytaj historię    346 komentarzy   

PiwoWarZone - wrocławskie bitwy piwowarskie

14 sie 2015 01:09 | BeerGrill w Wydarzenia

Dolnośląski oddział terenowy PSPD wraz z Wrocławską Inicjatywą Piwowarską, ma przyjemność poinformować, że już w październiku 2015, rozpocznie się pierwsza edycja wrocławskich bitew piwowarskich PiwoWarZone. W związku z powyższym, serdecznie zapraszamy...

Dodatkowe załączniki:
Przeczytaj historię    150 komentarzy   

I edycja BEER, FOOD & WINE FESTIVAL

21 lip 2015 18:33 | elroy w Wydarzenia

BEER, FOOD & WINE FESTIVAL to wyjątkowe wydarzenie, które prezentować będzie szeroką ofertę związaną z tematyką wina, piwa oraz jedzenia.
Zapraszamy sympatyków i smakoszy piwa, koneserów dobrego wina i jedzenia w dniach: 25-26 lipca na Targ Rybny w Gdańsku.

Planowane wydarzenie będzie nietuzinkowym i wielowymiarowym głównie ze względu na proponowany program, swój charakter, prezentowane oferty oraz dzięki połączeniu trzech odrębnych, a jednocześnie łączących się elementów – BEER, FOOD & WINE.

W ramach BEER, FOOD & WINE m.in.:

- WYSTAWCY / trunki tematyczne / regionalne smakołyki i wiele innych
- Warsztaty / pokazy i degustacje – nawiązujące do tematyki wydarzenia
- Strefa gastronomiczna podzielona na kraje oraz regiony dopasowane pod kątem degustacji trunków / ponadto Oferta foodtruc‘ów
- Oprawa artystyczna / Muzyka - które urozmaicą czas spędzony podczas wydarzenia

Data: 25-26 LIPCA 2015
Godz.: 12:00 – 20:00
Lokalizacja: TARG RYBNY / GDAŃSK
Wstęp: Free

Zapraszamy !
FB: https://www.facebook...0386094?fref=ts
ORGANIZATOR: Magnetic Group

Dodatkowe załączniki:
Przeczytaj historię    25 komentarzy