Skocz do zawartości

  • Log In with Google      Logowanie »   
  • Rejestracja
  •  

 

 Zaprzyjaźnione witryny


Znajdź nas na Facebooku


Artykuły, ciekawe linki


I ty możesz zostać brewblogerem :) !

20 lip 2012 20:09 | elroy w Artykuły, ciekawe linki

Od wczoraj możecie znaleźć, czytać (bo pierwsze wpisy już się pojawiają) i co ważne w prosty sposób założyć własnego minibloga na piwo.org. Czym są blogi w dzisiejszych czasach nie trzeba już nikomu tłumaczyć, bo forma tej publikacji wrosła się bardzo mocno w sieciowy krajobraz.


Przeczytaj historię    0 komentarzy   

Nowa sekcja ogłoszeniowa na piwo.org

14 lip 2012 21:26 | elroy w Artykuły, ciekawe linki

W związku z potrzebą uporządkowania i uregulowania różnego rodzaju ogłoszeń pojawiających się w serwisie, postanowiliśmy oddać do darmowego korzystania łatwy w użyciu moduł ogłoszeniowy, który mamy nadzieję będzie dobrą platformą wymiany informacji w środowisku piwowarów domowych.


Przeczytaj historię    0 komentarzy   

bottlabel.com - oto sposób na własne etykiety!

09 lip 2012 20:28 | elroy w Artykuły, ciekawe linki

Sklep bottlabel.com to najnowsza i bardzo ciekawa premiera na rynku związanym z domowymi wyrobami. Autorzy wpadli na wydawałoby się prosty pomysł. Stworzyli miejsce gdzie można zamówić profesjonalnie wydrukowaną samoprzylepną etykiety na własne piwo, wino oraz inne okoliczności i okazje.


Przeczytaj historię    82 komentarzy   

Bromania.pl - sprzęt dla piwowarów domowych

04 maj 2012 15:35 | elroy w Artykuły, ciekawe linki

Miło nam zakomunikować, że z inicjatywy trzech młodych biotechnologów powstała w Warszawie firma Bromania.pl, której celem jest oferowanie i konstrukcja urządzeń piwowarskich dla rynku amatorskiego. Firma oferuje również usługi szkolenia z zakresu wied...


Przeczytaj historię    0 komentarzy   

Cukier specjalny w belgijskim dubblu

31 gru 2011 15:40 | zgoda w Artykuły, ciekawe linki

Poniższy tekst jest tłumaczeniem artykułu http://www.themadfer...experiment.html, wykorzystane zdjęcie zostało użyte za zgodą autora. Treść pochodzi z wpisu użytkownika Zgoda / Forum piwo.org / Artykuły i opracowania. Jest wiele składników, które wpły...


Przeczytaj historię    0 komentarzy