Skocz do zawartości

  • Log In with Google      Logowanie »   
  • Rejestracja
  •  

 

 Zaprzyjaźnione witryny


Znajdź nas na Facebooku


Nowości ze świata piwa i piwowarstwa


Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa 9.06.2017

06 cze 2017 18:05 | elroy w Wydarzenia

9 czerwca rozpocznie się 8. edycja Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa. To największa tego rodzaju impreza w Polsce i jedna z największych w Europie, która na stałe wpisała się w kalendarz najlepszych imprez Wrocławia. W tym roku organizator – Centrum Kultury „Zamek” – przygotował jeszcze bogatszy program trzech dni wydarzenia, które zrzesza fanów dobrego, rzemieślniczego piwa.

Sposób picia, a także rodzaje i style piw, w ciągu ostatnich lat przeszły rewolucję. Zmieniło się spojrzenie na ten alkohol, obecnie nie jest to tylko napój towarzyszący rozmowom – coraz częściej sam w sobie stanowi temat do dyskusji.Załączona grafika: logo2017.png

Tydzień do najważniejszej piwnej imprezy w Polsce

9 czerwca o godzinie 16.00 nastąpi otwarcie 8. edycji Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa. Niezmiennie od 2013 roku fani trunku spotkają się na Stadionie Wrocław. Przez kolejne dni drugiego weekendu czerwca, będziemy smakować, oceniać i porównywać kilkaset piw prezentowanych przez ponad 60 browarów z całej Polski Wystawcy będą mieli w ofercie wiele browarów zagranicznych.


Przeczytaj historię    1 komentarzy   

Gala Ogłoszenia Wyników XV KPD PSPD 2017, Warszawa 9.06

30 maj 2017 10:42 | Mateusz Puślecki w Piwowarstwo domowe

Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych zaprasza na najważniejsze wydarzenie piwowarstwa domowego w 2017 roku, czyli Galę Ogłoszenia Wyników jubileuszowego XV Konkursu Piw Domowych PSPD!

W piątek 9 czerwca o 19:00 w warszawskim klubie BARdzo bardzo poznamy zdobywcę tytułu Grand Champion PSPD 2017.

Ogłoszenie wyników na żywo będzie można także oglądać na fan pageu https://www.facebook...owarowDomowych/Sponsorzy i partnerzy KPD:


Browar Zamkowy Cieszyn


Browamator


Viking Malt


Przeczytaj historię    0 komentarzy   

XV Konkurs Piw Domowych PSPD, 1-3 czerwca 2017 r., Cieszyn

15 maj 2017 06:37 | Mateusz Puślecki w Piwowarstwo domowe

Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych informuje, iż zgłaszanie piw na XV Konkurs Piw Domowych trwa tylko do 19 maja! Wysyłka do 28 maja. Szczegóły i formularz na https://konkursy.pspd.org.pl.

KPD odbędzie się w dniach 1-3 czerwca 2017 r. w Browar Zamkowy Cieszynie.
Regulamin jest dostępny pod linkiem REGULAMIN.

Lista kategorii i opisy stylów w linkach:
- http://pspd.org.pl/p...rie-xv-kpd-pspd
- https://www.facebook...pionPSPD/notes/


Przeczytaj historię    1 komentarzy   

Craft Beer Camp - Annopole 23-24 Czerwca 2017

11 maj 2017 09:31 | Wiktor_Gzub w Wydarzenia

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE JUŻ DZIŚ! ---> https://www.facebook...41810755921791/

Idea Craft Beer Camp polega na skupieniu ludzi w jednym miejscu, wokół jednego – piwa z nowofalowych, rzemieślniczych browarów.
Poznacie piwowarów, odpowiedzialnych za dostępne w trakcie imprezy piwa. Daleko nam od wielkofestiwalowego zgiełku, dlatego też każdy będzie miał okazję porozmawiać z każdym! Nie znaczy to oczywiście, że nie ma być głośno i gęsto, dlatego też w porównaniu z poprzednimi edycjami, trochę zreorganizujemy przestrzeń „okołonalewakową” i układ stoisk poszczególnych browarów.

Dla szukających wytchnienia do dyspozycji będzie wielkoformatowa murawa! Ponadto, bardzo dużą wagę przykładamy do tego żeby osoby, które pojawią się u nas z namiotami i camperami, czuły się komfortowo.

Do Waszej dyspozycji zostanie oddana profesjonalnie przygotowana murawa i pełne zaplecze sanitarne. Ponadto gwarantujemy, że w sobotni poranek będzie można zjeść coś na ciepło.
Chcemy, żebyście naprawdę wypoczęli!


http://craftbeercamp.pl


Przeczytaj historię    0 komentarzy   

Wybierz "czerwoną" kategorię III Flisackiego KPD!

17 kwi 2017 20:02 | Bergie w Piwowarstwo domowe

Jesienią 2017 r. odbędzie się trzecia już edycja Flisackiego Konkursu Piw Domowych, organizowanego przez Kujawsko-Pomorski Oddział Terenowy Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych. Zapraszamy do udziału w ankiecie nt. wyboru jednej z konkursowych kategorii!


Przeczytaj historię    0 komentarzy   

Grodziski Konkurs Piw Domowych 2017

22 mar 2017 10:47 | Mateusz Puślecki w Piwowarstwo domowe

Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych zaprasza piwowarów do udziału w Grodziskim KPD, który odbędzie się 24-25 czerwca przy okazji Grodziskie Piwobranie. Kategorie konkursowe:
a) piwo Grodziskie
b) wariacja na temat Piwa Grodziskiego (piwowar w formularzu powinien napisać na czym polega wariacja)


Przeczytaj historię    0 komentarzy   

XII Spotkanie Piwowarów Domowych w Minibrowarze Haust

03 mar 2017 10:15 | Undeath w Piwowarstwo domowe

Jak co roku serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie piwowarów domowych i III KPD w Hauście. Konkurs: http://www.piwo.org/...st-marzec-2017/ wydarzenie na FB:https://www.facebook...56597781496073/ :.


Przeczytaj historię    0 komentarzy