Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
  • Rejestracja
  •  

 

 Zaprzyjaźnione witryny
Znajdź nas na Facebooku


Nowości ze świata piwa i piwowarstwa


Beer Food & Wine Festival 26-28.08.2016

08 sie 2016 15:49 | elroy w Wydarzenia

Ogłaszamy program Beer, Food & Wine 2016!


Program obfituje w wiele paneli tematycznych takich jak historia najstarszych winnic w Polsce i kierunki rozwoju polskiego winiarstwa. Każdego dnia, będziecie mieli również okazję zobaczyć pokaz przygotowywania sorbetu na ciekłym azocie który przeprowadzi restauracja Eliksir. Przez trzy dni weźmiecie udział we wspólnym Quizowaniu podczas którego będziecie mogli wygrać słodką nagrodę.

Na festiwalu zobaczycie również fantastyczną wystawę poświęconą kapslom piwnym. Nauczycie się jak wyrabiać ser na specjalnych warsztatach które poprowadzi Krzysztof Jaworski. W sobotę i niedzielę, Ilona Klein-Tragier oprowadzi was przez świat przekąsek – co wypada jeść przy piwie, a co przy winie.

A to zaledwie początek atrakcji które mamy dla Was przygotowane. Zresztą, sami zobaczcie:

Załączona grafika: BEER-FOOD-&-WINE-2016-Program.jpgAgencja Magnetic Group zaprasza na II edycję festiwalu – Beer, Food & Wine, który odbędzie się w dniach 26-28 sierpnia na Targu Rybnym w Gdańsku, gdzie swoje produkty, usługi i wyroby zaprezentują browarnicy i somelierzy.

Poza tym w strefie festiwalowej foodtrucki, świeżo wyciskane soki, kawowa alternatywa, warsztaty piwowarskie i dużo więcej. BEER, FOOD & WINE to festiwal wyśmienitego piwa, wybornego wina oraz doskonałego jedzenia. To nasza propozycja na spędzenie czasu wśród starannie wyselekcjonowanych pozycji ze świata kulinariów oraz wyjątkowych trunków.

Pierwsza edycja wydarzenia odbyła sie w dniach 25-26 lipca 2015 roku na Targu Rybnym w Gdańsku, który w pełni wypełniliśmy wystawcami prezentującymi i oferującymi wina, piwa rzemieślnicze, a także smaki gastronomii trójmiejskiej. Festiwal odbył się w trakcie weekendu otwarcia Jarmarku Dominikańskiego. Atmosfera i frekwencja były fantastyczne![/center]


Przeczytaj historię    0 komentarzy   

28.08.2016 r. Pokaz warzenia piwa w Nowej Soli

08 sie 2016 08:35 | Undeath w Piwowarstwo domowe

Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych Oddział Terenowy Województwa Lubuskiego serdecznie zaprasza na pokaz warzenia piwa do Kaflowy MusicCafe w Nowej Soli na ul. Św. Barbary, które odbędzie się 28 Sierpnia w Niedzielę od godziny 16.


Przeczytaj historię    2 komentarzy   

Kurs sensoryczny PSPD na festiwalu Beergoszcz

07 sie 2016 22:51 | Bergie w Wydarzenia

Kujawsko-Pomorski Oddział Terenowy PSPD zaprasza na szkolenie sensoryczne w ramach festiwalu Beergoszcz w dniach 9-10 września w Bydgoszczy. Uczestnicy dowiedzą się, jak wykryć w piwie 10 niepożądanych związków smakowo-zapachowych.


Przeczytaj historię    0 komentarzy   

2016.08.19 - pokaz warzenia piwa w Rzeszowie

28 lip 2016 09:40 | WiHuRa w Piwowarstwo domowe

Karpackie Warsztaty Piwowarskie zapraszają na profesjonalny pokaz warzenia piwa. Jeśli chcesz poznać podstawy warzenia piwa w domu, dowiedzieć się o jego najważniejszych aspektach, przyjdź i zobacz! Pokaz kierowany do początkujących piwowarów lub dla t...


Przeczytaj historię    2 komentarzy   

VI BRACKI KONKURS PIW DOMOWYCH PSPD „PORTER BAŁTYCKI - PIWOWARSKI SKARB POLSKI”

06 lip 2016 21:48 | telek w Konkursy piwowarskie

2016.09.03 - Cieszyn, VI Bracki KPD „Porter Bałtycki - Piwowarski Skarb Polski”


Przeczytaj historię    6 komentarzy   

IV Siedlecki Zlot Piwowarów Domowych 16.07.2016

05 lip 2016 07:48 | Kamilo w Wydarzenia

Zapraszamy wszystkich piwowarów na IV Siedlecki Zlot Piwowarów Domowych, który odbędzie się 16 lipca (sobota) o godzinie 18.00 na Zamku w Liwie. Podczas Zlotu , jeżeli zbierze się odpowiednia liczba piw do konkursu (kategoria pils) przeprowadzimy konkurs z nagrodami. Zlot umili nam kapela Roberta (ROOBi), która zagra na żywo polskie szlagiery rocka i szanty. Jak co roku planujemy wiele atrakcji, możliwość podzielenia się własnymi wyrobami i popróbowania wyrobów innych. Zaprzyjaźniona firma będzie serwować kiełbaski i inne wyroby z grilla.

UWAGA!!!, do piątku można zamawiać zlotowe koszulki, info tu:
koszulka zlotowa


Przeczytaj historię    0 komentarzy   

II OPOLSKI KONKURS PIW DOMOWYCH

23 cze 2016 19:33 | bary w Konkursy piwowarskie

Koleżanki i Koledzy, serdecznie zapraszamy Was do udziału w II Opolskim Konkursie Piw Domowych.


Przeczytaj historię    0 komentarzy